AO Dafnis BC - Niki Volou Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy AO Dafnis BC a Niki Volou. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju W臋gry Mistrzostwa W臋gier. NB1 i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 11:00 w dniu 21.03.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk AO Dafnis BC i Niki Volou ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z1. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 1.68 zwrotu z inwestycji.
21/03/2026
AO Dafnis BC
Niki Volou
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 21.03.2026 19:43
H2H i poprzednie wyniki
W tej chwili AO Dafnis BC i Niki Volougrali ze sob膮 1 razy. 艢rednio AO Dafnis BC zdobywa 74 goli na mecz, podczas gdy Niki Volou zdobywa 74. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 74-67. AO Dafnis BC wygra艂 mecze 1, a Niki Volou wygra艂 0. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 17.12.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 67:74.
Kto wygra?
AO Dafnis BC przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, AO Dafnis BC uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 3 i przegrywaj膮c 7. W tych meczach AO Dafnis BC zdoby艂 728 punkt贸w i straci艂 835. 艢rednia dru偶yna AO Dafnis BC zdoby艂a 72.8 punkt贸w na mecz i straci艂a 83.5 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 156.3 straconych i zdobytych punkt贸w.
Niki Volou przegl膮d
Klub koszykarski Niki Volou bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 1 i przegranymi 9. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 722 punkt贸w i straci艂a 839. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Niki Volou zdoby艂o 72.2 punkt贸w i straci艂o 83.9 punkt贸w. Dlatego Niki Volou ma 艣rednio 156.1 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. AO Dafnis BC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 9 | 16 | 1873:2066 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Niki Volou | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 5 | 20 | 1908:2127 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipiny. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
1 / 10 ostatnich mecz贸w Niki Volou we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
1 / 10 ostatnich mecz贸w Niki Volou we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich mecz贸w AO Dafnis BC we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem AO Dafnis BC
9 / 10 ostatnich mecz贸w Niki Volou we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Niki Volou
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
7 / 10 ostatnich mecz贸w AO Dafnis BC we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
1 / 10 ostatnich mecz贸w Niki Volou we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 21.03.2026 19:43